Dentysta Choszczno

 


stomatologia zachowawcza, czyli opieka i działanie próchnicy. Stomatolog opracowuje ubytki próchnicowe i dotrzymuje je światłoutwardzalnym materiałem. Lakowanie i lakierowanie zabezpieczają przed nawrotem choroby.


endodoncja, czyli często leczenie kanałowe. Dokonuje się spożywa w sukcesu rozpoznania stanu zapalnego miazgi. Po zdjęciu miazgi z zęba kanały korzeniowe zostają wypełnione specjalnym materiałem, a ząb jest uratowany przed ekstrakcją. Leczenie pod kontrolą radiologiczną.


chirurgia – w lokalnym gabinecie przeprowadzana w stosunkach sali operacyjnej, istotnych jako na Szczecin. W bieżącym dziale tworzymy kompleksowe leczenie chirurgiczne w końcu jamy ustnej, które regularnie jest wzmocnieniem dla ortodoncji, implantologii czy protetyki (usuwanie zębów zatrzymanych, radektomia, hemisekcja, resekcja itp.).


protetyka i implantologia, jakie przejmują się odbudową utraconych zębów. Uzupełnianie otwór w uzębieniu stanowi aktualne nie lecz ze powodów estetycznych, przecież również leczniczych. Stomatolog dysponuje szeregiem metod restauracji i przywracania funkcjonalności niepełnego uzębienia. 


https://bialaszuflada.pl/oferta/stomatologia-dziecieca/Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Choszczno

Nazwa : Gość
Numer ogłoszenia : 16051
Liczba odsłon: 5, dzisiaj 0